Naujienos

ANONSAS! ANONSAS! ANONSAS!

Ar valdžia tenkins dar vieną L. Karaliūno užgaidą?

Jeigu tik tas Sporto kompleksas bus, žmonės pritars gatvės pervardinimo idėjai“, – rajono Plėtros komiteto posėdyje ironizavo savivaldybės tarybos narė Nijolė Valuckienė.

Visas B. Kybartienės žurnalistinis tyrimas – penktadienio, balandžio 28-osios, Joniškio dienose

 

Vedėjas J. Novogreckis nuolaidžiauti nenusiteikęs: pažeidėjai pinigų negaus!

Lankėsi balandžio 20-osios, ketvirtadienio, popietę ir būtent tuomet, kai E. Bernotas sėdėjo posėdžių salėje (vyko savivaldybės tarybos narių posėdis, o po jo – spaudos konferencija). Pasak vedėjo J. Novogreckio, treniruoklių salėje treniravosi vos 4 žmonės, o paraiškoje programos teikėjas rašė, kad ugdys 70 moksleivių.

Visa publikacija – penktadienio, balandžio 28-osios, Joniškio dienose

 

Joniškio ,,bobos“ dievagojosi, kad už Gediminą Čepulį nebalsuos

Paklausus, kas valdo rajoną: meras ar Liberalų sąjūdžio Joniškio skyriaus pirmininkas Marcijonas Urmonas, G. Čepulis išsisuko nuo atviro atsakymo, nuo galimo paaiškinimo, kad mero rinkimuose buvo remiamas Liberalų sąjūdžio, todėl jis pasitaria su jį iškėlusios partijos lyderiu ar lyderiais. Juk čia nieko bloga, juk taip demokratinėje valstybėje ir turi būti, tačiau mūsų meras atsakė, kad ,,nesivadovauju VBS“, o žurnalistė šias tris raides suprato ir iššifravo: ,,viena boba sakė“.

Visas žurnalistės B. Kybartienės komentaras – penktadienio, balandžio 28-os d., Joniškio dienose

Deklaruoti pajamas ir turtą Joniškio VMI dar galima šį penktadienį ir gegužės antrąją, antradienį

Liko paskutinės dvi dienos, kai galima nevėluojant, iki gegužės 2 dienos, deklaruoti pajamas, turtą, kai gyventojai gali skirti dalį – iki 2 proc. – sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pasirinktiems paramos gavėjams bei 1 proc. pasirinktai politinei partijai. Apie tai – penktadienio, balandžio 28 d., Joniškio dienose pokalbis su Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Joniškio poskyrio vedėja Regina GUDINIENE.

 

 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija