Naujienos

Joniškyje surengta respublikinė tautodailininkų paroda Adomo Varno premijai laimėti

Gintarė JONAITYTĖ

Iki gegužės 8 d. Joniškio kultūros centre, parodų salėse, bus eksponuojami 288 darbai, kuriuos pristato 72 tautodailininkai iš didžiųjų šalies miestų ir kai kurių rajonų.

Nuo balandžio 7 d. iki gegužės 8 d. Joniškio kultūros centre, parodų salėse, bus eksponuojami 288 darbai, kuriuos pristato 72 tautodailininkai iš Vilniaus, Kernavės, Klaipėdos, Palangos, Utenos, Telšių, Plungės, Kazlų Rūdos, Mažeikių, Sedos, Panevėžio, Šiaulių, Širvintų, Jurbarko, Akmenės, Joniškio, Kauno miesto ir rajono, Rokiškio miesto ir rajono, Ignalinos ir Prienų rajonų.

Premijos steigėja – Joniškio rajono savivaldybės taryba. Šiųmetės premijos dydis – 2000 eurų.

Parodos darbus vertins ir nugalėtoją išrinks komisija, kurios pirmininkas – dailininkas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas Jonas Rudzinskas. Parodos dalyvių darbus vertins ir Lietuvos dailininkė, menotyrininkė Michalina Adomavičienė, tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys Jonas Daniliauskas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Šiaulių bendrijos pirmininkė Laima Kelmelienė ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus tautodailės specialistė Asta Valiukevičienė. 

Šiandien, balandžio 6-osios popietę, Joniškio kultūros centras „Facebook“ profilyje šią parodą pristatys virtualiai, o gyvai ją bus galima apžiūrėti, tik laikantis saugumo reikalavimų ir prieš tai užsiregistravus telefonu 8 614 25 348.

comments powered by Disqus

Papildoma informacija