Naujienos

Ieškomas iš namų išėjęs ir negrįžęs senolis

Jonas DAGYS

Policijos pareigūnai nuo vakar ieško 81 m. Antano Lido, kuris ryte išėjo iš namų, esančių Šiaulių rajone, Linartų kaime, ir negrįžo. Vyrui yra senatvinė demencija, jis sunkiai orientuojasi aplinkoje ir ją vertina neadekvačiai, todėl namus paliko vilkėdamas tik marškinius ir kelnes, o avėjo vadinamuosius „kroksus“.

Policijos pareigūnai vakar vakare paieškai pasitelkė krašto apsaugos sraigtasparnį, kuris, primontavęs termovizinę įrangą, senuko Kurtuvėnų apylinkėse ieškojo iki vidurnakčio, tačiau nerado.

Šiandien paieška bus tęsiama su dronais. Policija prašo žmonių pagalbos. „Jei kas pastebėtumėte apylinkėse klaidžiojantį vyrą, tuoj pat skambinkite Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112“, – prašo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gaila Smagriūnienė.  

Prieš metus A. Lidas taip pat buvo pasišalinęs iš namų. Tuomet jį išgelbėjo vienos Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pastabumas. Moteris, naktį važiuodama tarnybos reikalais, nesiorientuojantį vyrą pastebėjo Aukštelkės gyvenvietėje, už keliolika kilometrų nuo vyro gyvenamosios vietos. Tada jis buvo surastas po pusės paros. Žmogus buvo išgelbėtas nuo sušalimo, nors buvo šalta vasario naktis. 

                   

                                  Policijos komisariato nuotr. 

 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija