Naujienos

O kokia situacija Joniškyje?

Birutė KYBARTIENĖ

Skatinant greitesnę imunizaciją ir efektyvesnį vakcinų naudojimą, šiandien iš 4 šalies savivaldybių paimama 2900 vakcinų dozių ir pervežama į Kauno ir Vilniaus vakcinavimo centrus – atitinkamai 2500 ir 400 vakcinų, informavo Sveikatos apsaugos ministerija.

Į Kauno miesto polikliniką bus pristatoma 2500 vakcinos dozių: 1500 vakcinų iš Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, po 500 vakcinų – iš Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro.Iš Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro paimama 400 ir bus pristatyta į Centro polikliniką Vilniuje.

„Primename, kad vakcinos perskirstomos savivaldybėms ne tik pagal gyventojų skaičių, bet ir atsižvelgiant į skiepijimo tempus. Vadinasi, savivaldybės, kurios greičiau skiepija gyventojus, gaus daugiau vakcinų. Esant poreikiui, joms taip gali būti perskirstomos vakcinos iš tų savivaldybių, kuriose dėl lėtesnio skiepijimo susikaupia vakcinų likučiai“, – informuojama Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime.

O kokia situacija Joniškyje? Dar prieš šv. Velykas www.joniskiodienos.lt skambino ir pateikė 15 skaitytojų klausimų apie vakcinaciją Joniškio rajone šių reikalų koordinatorei Joniškio savivaldybėje Laimai Klemienei. Susitarėme, kad atsakymus skaitytojams ji atsiųs tuojau pat po Velykų, tačiau nesulaukėme. Priminėme, kad laukiame. Buvo pažadėta vakar juos atsiųsti. Deja, atsakymai neatkeliavo. Šiandien dar kartą priminėme, kad laukiame. Taigi, skaitytojai laukia atsakymų į Jums, ponia Laima, pateiktus klausimus.

 

 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija