Naujienos

NATO karių parama Vaikų ligų klinikos pacientams

Zita KATKIENĖ 

NATO kariai savo misijos Lietuvoje ar kitose valstybėse metu remia vaikų ligonines, kūdikių namus. Jie apsilankė ir Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje.

                

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų ligų profilio Konsultacijų skyriuje apsilankė NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse 55 bloko rotacinė pamaina Italijos kontingento Aeronautica Militare, Lietuvos Aviacijos bazėje skaičiuojanti paskutines misijos dienas.

Šįkart Vaikų ligų klinikos vaikams padovanoti trys žaidimų stalai ir minkštasuoliai, kainavę per 2500 eurų. Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele Donati drauge su NATO Baltijos oro policijos Italijos kontingento komandos kariais atvyko į ligoninę ir įteikė ne tik dovanas, bet ir NATO atminimo lentelę. Kariai džiaugiasi, kad savo misijos metu gali padėti sergantiems vaikams, suteikti jiems džiaugsmo, o ypač tuo metu, kai jie guli ligoninėje.

Moters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorė dr. Margarita Valūnienė, perėmusi kario dovanojamą lentelę, dėkojo už puikias dovanas. Naujieji žaidimų stalai ir minkštasuoliai bus pastatyti baigtame remontuoti Vaikų konsultacijų skyriuje bei Vaikų ligų skyriuje, kurio remontas taip pat eina į pabaigą. Italijos karių misija Lietuvoje baigiasi gegužės 13 dieną, todėl kariai skubėjo su dovanomis ir nelaukė remonto pabaigos.

Dr. M. Valūnienė sakė, kad NATO kariai pirmą kartą lankėsi klinikoje, tad jų dovanos ypač brangios, o karių bendravimas – ypatingai konstruktyvus ir šiltas. Pasak gydytojos, galima pasimokyti iš NATO karių kaip reikia priimti sprendimus, juos vykdyti, nesididžiuoti teikiant paramą, bet išlikti kukliems ir ramiems.

                 

Baltijos oro policijos Italijos kontingento vadas pulkininkas Daniele DonatiMoters ir vaiko klinikos vaikų ligų profilio koordinatorei dr. Margaritai Valūnienei perdavė ne tik dovanas, bet ir NATO atminimo lentelė (nuotr. – viršuje). 

NATO oro policijos misijos Baltijos šalyse 55 bloko rotacinės pamainos Italijos kontingento Aeronautica Militare nariai, vadovaujamipulkininko Daniele Donati, atvyko į Moters ir vaiko kliniką su vertingomis dovanomis (nuotr. – apačioje). 

Z. Katkienės nuotr. 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija