Naujienos

Dovydas Ponelis – Lietuvos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionas

Romas SITKA 

Joniškietis iškovojo ne tik Lietuvos čempiono vardą, bet ir teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kurie vyks vasarą Bulgarijoje ir Vengrijoje.

                      

Gegužės 1 d. Anykščiuose buvo surengtas Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių, gimusių 2004-2007 m., čempionatas. Jame varžėsi beveik septyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Kupiškio, Kuršėnų, Gruzdžių. Joniškiui atstovavo du sporto centro imtynininkai. Abu imtynių mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai Dovydas Ponelis ir Arnas Abromavičius kovojo svorio kategorijoje iki 92 kg (iš viso varžėsi 8 imtynininkai). A. Abromavičius pirmąją imtį lengvai laimėjo prieš kuršėniškį, bet imtyje dėl patekimo į finalą netikėtai pralaimėjo klaipėdiečiui. Kovoje dėl trečiosios vietos Arnas susikaupė ir pasiekė greitą pergalę prieš vilnietį. D. Ponelis kito pogrupio imtyse įtikinamai įveikė du Šiaulių imtynininkus, o kovoje dėl pirmosios vietos joniškiečiui nepajėgė pasipriešinti klaipėdietis, ir Dovydas iškovojo čempiono vardą ir teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kurie vyks vasarą Bulgarijoje ir Vengrijoje. 

Ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio – Lietuvos jaunių čempionas Dovydas Ponelis. Ant trečiosios vietos laiptelio, šalia, stovi Arnas Abromavičius. 

R. Keršio asmeninio albumo nuotr. 

 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija