Naujienos

Būkite namuose, branginkite save ir artimųjų sveikatą – jau 105 koronaviruso atvejai, trūksta reagentų, respiratorių, yra susirgusių medikų, viena moteris mirė...

Birutė KYBARTIENĖ 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad kovo 22 d. naktį, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti 6 nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 105 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

Sveikatos apsaugos ministras, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą, pagal kurį karantino laikotarpiu iš ligoninių išrašomi pacientai, kuriems dar būtinos slaugos paslaugos, tolimesniam gydymui bus perkeliami į palaikomojo gydymo ir slaugos ligonines. 

Vaikų žaidimų aikštelėse žaisti gali tik vienos šeimos nariai, vaikus turėtų prižiūrėti suaugusieji. Būtina kartkartėmis per dieną dezinfekuoti daugiaaukščių namų laiptų turėklus, durų rankenas. Tuo turėtų pasirūpinti namų bendrijos, jų vadovai. Pakilus temperatūrai, sausai kosint, dūstant, privalu skambinti tel. 1808 ir prašyti pagalbos. Primename, kad liga labai pavojinga vyresnio amžiaus žmonėms, ypač sergantiems lėtinėmis ligomis. Tačiau pasaulyje suserga bei miršta ir jaunesni. 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija