Naujienos

Vieną kartą broliukai priėjo liepto galą – įkliuvo su narkotikais

Jonas DAGYS

Apie tai, ką plačiai ir seniai visa burna kalbėjo joniškiečiai, virto tikrove – Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai nutraukė dviejų Joniškyje gyvenančių brolių nelegalų šeimos verslą – narkotinių medžiagų platinimą.

Po keletą mėnesių trukusio tyrimo pareigūnai sausio 12 d. surengė operaciją ir sulaikė 39 metų V. Ž. bei keturiais metais vyresnį jo brolį R. Ž., kurie siejami su organizuotu nusikalstamumu Šiaulių apskrityje.

Pirmasis buvo sulaikytas prie vadinamo Joniškio kazino, esančio Livonijos gatvėje. Sulaikymo operaciją pamatęs jo brolis nudūmė į sodo namelį, kur buvo laikomos narkotinės medžiagos. Tačiau išnešti ir paslėpti nespėjo, nes jį sulaikė kriminalistai. Šiaulių apskrities policija informuoja, kad sodo namelyje kratos metu buvo rasta apie 750 g į plastikinius paketus supakuotos augalinės medžiagos, įtariama, marihuanos.

Sulaikytiesiems dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, turint tikslą jas platinti, pareikšti įtarimai. Broliai uždaryti į areštinę. Sausio 14-ąją Šiaulių apylinkės teismas sankcionavo jų suėmimą: V. Ž. nuo visuomenės izoliuotas 20 parų, jo brolis R. Ž. – 2 mėnesiams.

comments powered by Disqus

Papildoma informacija