Naujienos

Girtas vairuotojas taranavo Aviacijos bazės užkardą

Jonas DAGYS

29 metų vyras, iš Šiaulių važiuodamas namo į Kėdainius, pasiklydo ir atsidūrė prie Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės. Apgadinęs įvažiavimo į teritoriją užkardą, vyro vairuojamas automobilis „Citroen Xsara“ dideliu greičiu įlėkė į teritoriją, po to apsisuko ir iš jos išvažiavo. Paskui įsibrovėlį nusekę Karo policijos pareigūnai šalia Aerouosto gatvės pamatė minėtą automobilį jau stovintį, tačiau vairuotojo salone nebuvo, ant sėdynės riogsojo numestas tuščias litrinis degtinės butelis.

Į įvykio vietą iškviesti Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, apžiūrėdami paliktąjį „Citroen Xsara“, pastebėjo netoliese vaikščiojantį vyrą, kurio rankoje buvo lygiai toks pat degtinės butelis. Pareigūnai nusprendė, kad šis vyras ir bus automobilio vairuotojas. Žmogus prisipažino vairavęs mašiną, tačiau tikrintis girtumą atsisakė. Po kurio laiko jis vis dėlto papūtė į alkoholio matuoklį, kuris parodė 2,11 prom. girtumą. Po 15 min. įprastai atliekamas dar vienas girtumo patikrinimas, bet vyras nesutiko atlikti procedūros. Tik, praėjus dviem su puse valandos, kai jis buvo nuvežtas į policijos komisariato patalpas, alkoholio matuoklio jau nesibaidė, ir prietaisas parodė 1,63 prom.

Kadangi vyrui buvo nustatytas vidutinis girtumas, jam už vairavimą išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas, be to, jam teko nakvoti areštinėje. Beje, jaunam žmogui tai – ne naujiena: už įvairius nusikaltimus teistam ant kietų gultų pagulėti teko ir anksčiau. 

„Šis aštrių pojūčių mėgėjas girtas prie automobilio vairo policijos pareigūnams buvo įkliuvęs ir prieš penketą metų. O šiuo metu jis dar įtariamas, kad su trimis draugais gegužės pradžioje Kėdainiuose, Kauno gatvėje padegęs tiltą per Nevėžio upę. Už tai jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas už turto sugadinimą“, – komentavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė. 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija