Naujienos

Robertas Jurginauskas, Gabija Dargytė, Renata Safanova – Lietuvos čempionai, nemažai prizinių vietų užėmė ir kiti joniškiečiai

Romas SITKA

Praėjusį savaitgalį N. Akmenėje vyko Lietuvos (visų amžiaus grupių jaunių, jaunimo, open ir veteranų) savo svorio štangos spaudimo čempionatas. Jame dalyvavo gausus sportininkų būrys – 164 stipruoliai – iš dvylikos Lietuvos miestų komandų. Joniškio miestą atstovavo ir gerai pasirodė Joniškio sporto klubo „Varūna“ sportininkai.

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg joniškietis Paulius Jurgaitis užėmė antrąją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg startavęs Airidas Bėčius iškovojo trečiąją vietą. Lietuvos čempionu šioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg tapo Robertas Jurginauskas. Jaunimo amžiaus grupės įskaitoje Paulius Jurgaitis svorio kategorijoje iki 59 kg liko trečias. Algirdas Krištopaitis, startavęs svorio kategorijoje iki 74 kg, – ketvirtas. Tarp sunkiųjų vaikinų joniškietis Paulius Ališauskas svorio kategorijoje iki 120 kg užėmė trečiąją vietą. Veteranų amžiaus grupėje (virš 60 metų) Algirdas Rimkus taip pat užlipo ant nugalėtojų pakylos (buvo trečias). Tarp jaunių ir jaunimo merginų startavusi joniškietė Gabija Dargytė svorio kategorijoje iki 63 kg tapo Lietuvos čempione. Gabija taip pat tapo absoliuti jaunių merginų čempione. Jaunimo merginų absoliučioje įskaitoje sportininkė užėmė trečiąją vietą. Atviroje amžiaus (open) grupėje stipriausių moterų grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg Renata Safonova tapo Lietuvos čempione. Komandinėse įskaitose Joniškio jaunių merginų komanda užėmė antrąją vietą. Jauniai vaikinai liko treti. Joniškio sporto klubo „Varūna“ įkūrėjas ir treneris Antanas Virbičianskas tikisi, kad rudens sezono varžybų maratonas įvyks, ir sportininkai turės galimybę startuoti bei siekti pergalių.

Nuotraukoje – Joniškio sporto klubo „Varūna“ treneris A. Virbičianskas (pirmoje eilėje antras iš dešinės) ir prizines vietas iškovoję sportininkai.