Joniškiečiai vėl tarp lyderių: Lietuvos imtynių čempionate iškovoti net šeši medaliai

Lietuvos imtynių čempionatas vyko Panevėžyje. Pirmąją varžybų dieną ėmėsi 75 graikų – romėnų imtynių atletai. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova“ imtynininkai vėl buvo tarp lyderių. Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkais tapo net šeši imtynių mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Trečią kartą Lietuvos čempiono titulą iškovojo Benas Keršys (sv. kat. iki 82 kg). Jis pelnė keturias pergales, o imtyje dėl pirmosios vietos antro kėlinio pradžioje įveikė pajėgų šiaulietį Edgarą Gendvilį. Dėl trečiosios vietos šioje svorio kategorijoje susigrūmė joniškiečiai Mantas Vitkus ir Karolis Pociūnas. Labai atkaklioje kovoje bronzos medalį iškovojo penkiolika metų jaunesnis Karolis. Vėl geru imtyniavimu džiugino Donatas Gudmonas (sv. kat. iki 87 kg), pasipuošęs sidabro medaliu. Donatas aiškia taškų persvara įveikė vieną iš favoritų Damianą Matveiko iš Vilniaus. Imtyje dėl pirmosios vietos Donatas taškais pralaimėjo kitam Lietuvos rinktinės nariui vilniečiui Arminui Lygnugariui. Sidabro medalį iškovojo ir Eimantas Vilimas (sv. kat. iki 77 kg). Eimantas imtyje dėl pirmosios vietos lygioje kovoje pralaimėjo pasaulio kurčiųjų čempionui kauniečiui Mantui Sinkevičiui. Bronzos medalius iškovojo Martynas Muižys (sv. kat. iki 63 kg) ir Pijus Baldyšius (sv. kat. iki 130 kg). Martynas imtyje dėl trečiosios vietos, pralaiminėjo klaipėdiečiui, bet sugebėjo atlikti gražų metimą ir išplėšė pergalę, prispausdamas varžovą ant menčių. Pijus Baldyšius pralaimėjo Tokijo olimpinių žaidynių dalyviui Mantui Knystautui, bet kitus varžovus įveikė lengvai ir pelnytai iškovojo trečiąją vietą. Arnas Aukselis (sv. kat. iki 87 kg) pirmą imtį laimėjo prieš vilnietį, bet kitoje nusileido anykštėnui ir iškrito iš tolimesnės kovos dėl medalių. Čempionato kovas stebėjo joniškietis, buvęs imtynininkas, Mantas Laskovas. Jis ne tik džiaugėsi joniškiečių iškovotais medaliai, bet ir įteikė dovanas Lietuvos čempionui Benui Keršiui bei antrąsias vietas iškovojusiems Donatui Gudmonui ir Eimantui Vilimui.

Nuotraukoje joniškiečiai po apdovanojimo. Iš kairės: Eimantas Vilimas, Donatas Gudmonas, imtynių mokytojas Rytis Keršys, Benas Keršys, Karolis Pociūnas, Pijus Baldyšius ir Martynas Muižys.