Lietuvos čempionatuose iškovoti net septyni medaliai

Vilkaviškyje surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių U13 čempionate varžėsi beveik 130 jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilkaviškio, Kelmės, Raseinių, Joniškio, Druskininkų, Alytaus, Jonavos ir Pagėgių.

Joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai Lietuvos čempionate pelnė keturis medalius. Geriausiai ėmėsi Domas Abromavičius (svorio kat. iki 50 kg), kuris įtikinamai įveikė imtynininkus iš Klaipėdos, Alytaus, Kauno, Šiaulių ir trečią kartą iškovojo Lietuvos laisvųjų imtynių čempiono vardą. Antrą kartą Lietuvos čempionu tapo joniškietis Ignas Žabarauskas (svorio kat. iki 66 kg). Beje, Ignas varžėsi ir sunkesnėje svorio (iki 73 kg) kategorijoje. Čia jis įveikė tris varžovus, bet imtyje dėl pirmosios vietos pralaimėjo pajėgiam kelmiškiui ir pasipuošė sidabro medaliu. Ainius Povilauskas (svorio kat. iki 32 kg) pasiekė tris pergales, bet finalinę imtį pralaimėjo raseiniškiui ir iškovojo antrąją vietą.

Nuotraukoje iš kairės: Ainius Povilauskas, Ignas Žabarauskas, Domas Abromavičius ir imtynių mokytojas Rytis Keršys.

O kitą praėjusio savaitgalio dieną Tauragėje vykusiame Lietuvos graikų – romėnų imtynių U11 čempionate kovėsi beveik 90 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Tauragės, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Papilės ir Vilniaus rajono. Joniškio sporto centro imtynininkai ėmėsi gerai. Medalius iškovojo keturi trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ir tarp komandų užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos čempionu tapo Armandas Kulevičius (svorio kat. iki 44 kg) finalinėje imtyje įveikęs joniškietį Adrijų Odminį, kuriam atiteko sidabro medalis. Armandas Numsėdis (svorio kat. iki 54 kg) įveikė vilnietį, bet pralaimėjo šiauliečiui ir iškovojo antrąją vietą. Ugnius Vitkus (svorio kat. iki 38 kg) laimėjo dvi imtis, dvejas pralaimėjo ir užėmė trečiąją vietą. Vieno žingsnio iki bronzos medalių pritrūko joniškiečiui Aironui Račkauskui (svorio kat. iki 29 kg) ir ukrainiečiui Kirilui Žerdetskiui (svorio kat. iki 29 kg), kurie pralaimėjo imtis dėl trečiųjų vietų.

Nuotraukoje iš kairės: imtynių mokytojas Rytis Keršys, Aironas Račkauskas, Erikas Norkus, Ugnius Vitkus, Armandas Numsėdis, Adrijus Odminis ir Armandas Kulevičius.