Naujienos

Pas trisdešimtmetį joniškietį policija rado kone ginklų sandėlį. Iš vieno pistoleto patalpų savininkas šovė į kartu su juo gėrusį sūnėną?

Publikacija papildyta naujais faktais 

Jonas DAGYS

Liepos dvidešimt pirmosios naktį, apie pirmą valandą, Joniškyje, Žagarės gatvėje tarp dviejų girtaujančių vyrų kilo konfliktas. Jo metu neblaivus dvidešimties metų jaunuolis pasiėmė šaunamąjį ir nusitaikė į neblaivų (1,31 prom.) vaikiną, gimusį 2003 metais, ir šovė jam į pilvą. Sužeistajam medikai iš poodinio sluoksnio ištraukė šratą ir išleido gydytis namo. Kratos metu pas dvidešimtmetį rasti ir paimti pistoletai: „Powerline by Daisy 415"177 (4.5 mm), pistoletas „BLOW P99-A“ (9 mm), kastetas, orinis pistoletas „Perecta“,orinis šautuvas, 3 spausto oro balionai „Daisy“ ir 1 šratas.

Papildyta informacija

Pasirodo, policijai yra žinomas ir septyniolikmetis. Vaikinas buvo neseniai nuteistas už nepilnametės neįgalios merginos išžaginimą, tačiau paliktas laisvėje. Tą naktį jis turėjo sėdėti savo namuose, o ne svaigintis alkoholiu pas dėdę.

Po to, kai medikai iš jo kūno ištraukė šratą, policininkams septyniolikmetis tvirtino, kad jį, kopiantį laiptais į antrąjį namo aukštą, sužalojo nežinia iš kur namo kieme atsiradę du kaukėti asmenys. Tačiau ši versija tyrėjų neįtikino, tuo labiau, kad jie greitai išsiaiškino, kad vaikinas nuteistas 1 metams ir aštuoneriems mėnesiams laisvės atėmimo, tačiau bausmės vykdymas atidėtas metams. Be to, jis buvo įpareigotas nuo 21 valandos vakaro iki ryto būti namuose. Pareigūnai išsiaiškino, kad septyniolikmetis pažeidė jam skirtus teismo įpareigojimus ir naktį girtavo dėdės namuose. Šiuo metu aiškinamasi, ar jaunuolis buvo sužalotas dėdės per išgertuvės kilusį konfliktą, ar kai „baliaus“ metu jis pats panoro pašaudyti iš dėdės namuose buvusių ginklų.

Kadangi jaunuolio namuose rasta nemažai įvairių ginklų, policijos pareigūnai ir ekspertai aiškinasi, ar jiems laikyti būtinas leidimas. Pavyzdžiui, jau aišku, kad dujinį pistoletą 30 m. joniškietis laikė nelegaliai, neturėdamas leidimo.

 

 

comments powered by Disqus

Papildoma informacija