Apie mus

2009 m. rugsėjo 18 d. pradėtos leisti „Joniškio dienos“ – nepriklausomas Joniškio krašto laikraštis. Jo neremia jokia kokių nors asmenų grupė ar partija.
„Joniškio dienų“ skaitytojai – rajono elitas, mąstantys, veiklūs, kūrybingi žmonės, pažangus ir aktyvus jaunimas, senjorai. 
Dėl aštrios publicistikos, žurnalistinių tyrimų ir analitinių rašinių, politinių ir verslo feljetonų, dailaus dizaino jau keletą metų iš eilės laikraštis kviečiamas dalyvauti geriausių Europos laikraščių konkurse, kuris organizuojamas Vokietijoje.
„Joniškio dienos“ platinamas prekybos centruose, maisto prekių parduotuvėse, degalinėse, turguje, spaudos kioske, kitur... 
Prenumeruojamas ne tik popierinis laikraštis, bet ir PDF formatu. Prenumeratorių turime ne tik Joniškio rajone, bet ir Šiauliuose, Pakruojo r., Vilniuje, kituose šalies miestuose. Laikraštį pamėgo iš užsienio ar kitų Lietuvos miestų grįžtantys pas savo tėvus artimieji.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. laikraštis leidžiamas tik penktadieniais, tačiau storesnis (12 psl.) ir spalvingesnis (spalvoti – jau net 4 psl.!). ,,Joniškio dienas“ pradėjus leisti ne du, o kartą per savaitę, keliais proc. krito prenumerata, tačiau kai kuriuose, didžiausiuose, prekybos centruose laikraščio pardavimai sausį išaugo daugiau kaip 30 proc. ir viliamės, kad augs dar daugiau, nes rašome drąsiai, rašome aštriai, rašome taip, kaip yra.

Laikraščio redaktorė Birutė Kybartienė – profesionali žurnalistė, baigusi Vilniaus universitetą (dieninis skyrius, žurnalistikos specialybė), dešimt metų dirbo Lietuvos radijuje, rengė laidas iš Joniškio ir kitų rajonų, bendradarbiavo tuometiniuose šalies laikraščiuose ir žurnaluose. Keletą metų redagavo ,,Aušros alėją“, dirbo ,,Savininke“, ,,Valstiečių laikraštyje“, rašė žurnalui ,,Žemės druska“, laikraščiui ,,Lietuvos rytas“ ir kitiems.

 

Pagal užsakymus ,,Joniškio dienų“ leidėjai yra išleidę daugiau kaip 20 vienkartinių leidinių (įvairių laikraščių, kalendorių). 

Papildoma informacija