Naujienos

ERGO pataria, kaip apsaugoti namus

Daugeliui gyventojų namai yra tvirtovė – vieta, kurioje jie jaučiasi saugiausiai. Kad šis jausmas neapleistų, pirmiausia reikia apsaugoti namus ir juose esantį turtą nuo įvairių pavojų. Draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje pataria, kaip apsisaugoti nuo dažniausiai pasitaikančių situacijų, per kurias nukenčia gyventojų turtas.

 

ERGO Joniškio draudimo vadybininkė Irena Strižinienė

 

Skaityti daugiau: ERGO pataria, kaip apsaugoti namus

Administracijos direktorius Aivaras Rudnickas turėtų atsistatydinti!

Birutė KYBARTIENĖ

 

Gaus. Arba negaus. Galėjo panaudoti 2017 metais rajonui skirtą tą beveik milijoną, o 2018 metams joniškiečių gyvenimui gerinti gauti dar milijoną!

Skaityti daugiau: Administracijos direktorius Aivaras Rudnickas turėtų atsistatydinti!

,,Daktare, smagu pas Jus ateiti“

Birutė KYBARTIENĖ

 

Nors tik praėjusių metų rugpjūčio pradžioje sukako vieneri metai, kai UAB ,,Saulenė“ šeimos klinikoje (direktorė Jurgita Damalakienė) dirba jauna šeimos gydytoja Ieva Lapytė, tačiau pacientai jau spėjo ją pamėgti. Kalbinti joniškiečiai tikino, kad medikė dirba profesionaliai ir akcentavo, kad galima gydytoja pasitikėti.

 

Skaityti daugiau: ,,Daktare, smagu pas Jus ateiti“

Vietoj feljetono Mūsų metai – šuniškai geri!

Ugnė LIEPSNAITĖ

 

Kūčių naktį, po Bernelių Mišių, vienas po kito Poniškio valdžios kalvelės link slinko žvėrys ir žvėreliai. Pirmas atrisnojo šernas, paklebeno duris, tačiau jos buvo užrakintos. Tuomet atšleivojo juodasis dramblys.

Skaityti daugiau: Vietoj feljetono Mūsų metai – šuniškai geri!

Vietoj feljetono. Maniau, kad visi pamiršo....

Ugnė LIEPSNAITĖ

Rugsėjo pirmosios rytą Paisgirio pelkės pakraštyje, ant sausros nudegintos žolės, gulėjo susiraičiusi juoda gyvačiukė. Jos plati trikampė galva nežymiai kretėjo. Gal nuo metų naštos, o gal nuo pykčio, kad geriausi gyvenimo metai jau praėjo ir ji – vienui viena, susiraukusi ir pikta, voliojasi pelkės pakraštyje... Todėl, žiūrėdama į linksmai keliuku risnojančius pasipuošusius Paisgirio gyventojus bei jų mamytes ir tėvelius, buvo pasirengusi bet kurią akimirką šokti ir suleisti kam nors į koją ar ranką du ilgus savo iltinius dantis, nes tik suleidusi nuodus nusiramina.

 

Skaityti daugiau: Vietoj feljetono. Maniau, kad visi pamiršo....

Nervų karas dėl Joniškio turgavietės reikalų tęsiasi

Birutė KYBARTIENĖ

Šių metų gegužės 31 d. UAB ,,Sidula“ (direktorė Tolina Maižiuvienė) už turgavietės nuomą Joniškio rajono savivaldybei buvo skolinga 17 800 eurų. Bendrovė turgavietę nuomoja toliau... Ar šie pinigai, o gal ir dar didesni, kaip sakoma, nenuplauks šuniui ant uodegos?

 

Visą publikaciją skaitykite penktadienio, birželio 9 d., Joniškio dienų numeryje

Papildoma informacija