Naujienos

Žmonių sausakimša buvo ne tik aikštė, bet ir Livonijos gatvė, aikštelė priešais „Žilviną“, o didžiausio Joniškio istorijoje mitingo simbolio nėra...

Birutė KYBARTIENĖ

Birželio 3-ąją Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiui – 32 metai. Pirmoji Sąjūdžio iniciatyvinė grupė, kurioje buvo šešiolika žmonių, Joniškyje susikūrė vėliau, rudenį...

Skaityti daugiau: Žmonių sausakimša buvo ne tik aikštė, bet ir Livonijos gatvė, aikštelė priešais „Žilviną“, o...

Laiškas interneto laikraščio Joniškio dienos skaitytojams

Neringa VENCKIENĖ 

Greit dešimtmetis, tačiau pedofilijos skandalas Lietuvoje, kaip parodė visuomenės reakcija į policijos armijos įsiveržimą Garliavoje ir Deimantės atėmimo operaciją, nesibaigia. Atplėšiamos ir klykiančios išnešamos mūsų mergaitės vaizdo įrašą peržiūrėjo apie pusė milijono Lietuvos žmonių. Tai liudija viena: žmonės iki šiol yra tiesos paieškose...

Skaityti daugiau: Laiškas interneto laikraščio Joniškio dienos skaitytojams

Žmonių nuoširdumas įkvepia naujiems iššūkiams

Jonas DAGYS 

Mažeikių rajone nušauto policijos pareigūno tragedija sukrėtė daugelį žmonių ir inspiravo jų empatiją policijos bendruomenei, kasdien tarnyboje susiduriančiai su neprognozuojamu elgesiu, kurio pasekmės nenuspėjamos. 

                               

Policijos pareigūnas Darijus Malyševas ir taksi vairuotojas Žydrūnas Vaičiulis.

Skaityti daugiau: Žmonių nuoširdumas įkvepia naujiems iššūkiams

Endoskopijų skyrius po karantino darbą pradeda atsinaujinęs ir didesnėmis galimybėmis

Zita KATKIENĖ 

Atnaujinama Respublikinės Šiaulių ligoninės Diagnostikos centro Endoskopijų skyriaus veikla. Kviečiami procedūroms pacientai, kurie buvo įrašyti į eilę iki karantino, tyrimai ir gydymas atliekamas ir su naujai įsigyta įranga, kurios dėka bus galima pasiekti geresnių rezultatų. Viena pirmųjų procedūrų – didelio 4 cm polipo šalinimo procedūra, padėjusi pacientui išvengti sudėtingos chirurginės operacijos ir jos pasekmių, atlikta specialiomis neseniai įsigytomis medicinos priemonėmis.

               

Respublikinės Šiaulių ligoninės Diagnostikos centro Endoskopijų skyriaus koordinatorius gydytojas endoskopuotojas Justas Birutis apgailestauja, kad dėl karantino sustojo skyriaus darbas, tačiau dabar jis atgyja su dar didesnėmis galimybėmis.

Skaityti daugiau: Endoskopijų skyrius po karantino darbą pradeda atsinaujinęs ir didesnėmis galimybėmis

Trinktelėjo dar viena bomba: operacijoje dalyvauja apie 100 STT pareigūnų, atliekamos kratos...

Birutė KYBARTIENĖ 

Šiandien, birželio 2 d., sulaikyti Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius bei dar 4 asmenys. Šiuo metu įvairiose Lietuvos vietose įtariamųjų namuose, darbo vietose bei kitur vyksta apie 70 kratų ir poėmių, atliekami kiti proceso veiksmai, informavo Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Skaityti daugiau: Trinktelėjo dar viena bomba: operacijoje dalyvauja apie 100 STT pareigūnų, atliekamos kratos...

Grįžtama prie įprastinės tvarkos

Laikydamasi visų saugumo reikalavimų, Bažnyčia po truputį grįžta prie įprastinės pamaldų ir sakramentų teikimo tvarkos. Nuo 2020 m. birželio 1 d. laikomasi šių nuostatų:

Skaityti daugiau: Grįžtama prie įprastinės tvarkos

Jau aptarnaujami VMI klientai, iš anksto užsiregistravę telefonu

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija praneša, kad, švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 1-osios atverti gyventojų aptarnavimo padaliniai visoje Šiaulių apskrityje.

Skaityti daugiau: Jau aptarnaujami VMI klientai, iš anksto užsiregistravę telefonu

14 dienų saviizoliacija šiuo metu taikoma tik grįžusiems iš šių Europos valstybių: Švedijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos ir Belgijos

Nuo birželio 1 d. Lietuva atsivers kai kurių Europos šalių piliečiams, be to, ne visiems jiems bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija, informuoja Sveikatos apsaugos ministerija.

Skaityti daugiau: 14 dienų saviizoliacija šiuo metu taikoma tik grįžusiems iš šių Europos valstybių: Švedijos,...

Papildoma informacija