Joniškio kultūros centre – įspūdingas baletas visai šeimai

Joniškio kultūros centre – įspūdingas baletas visai šeimai

Jau netrukus, sausio 28-ąją, šį šeštadienį. 17 val. Joniškio kultūros centre Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro šokėjai parodys spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Geraširdė Snieguolė, piktoji vien savimi besigrožinti pamotė ir miško tankmėje įsikūrę septyni maži keistuoliai – darbštūs ir draugiški, bet kiekvienas skirtingo būdo. Kaip su jais seksis sutarti pamotės iš namų išvarytai ir nykštukų priglaustai Snieguolei? Ir kaip ją tokioje atokioje trobelėje sugebės atrasti ir nusižiūrėti gražuolis Princas?

Puikiai brolių Grimų pasakos siužetą perteikiančiai ir skambant lenkų kompozitoriaus Bogdano Pawlowskio muzikai, spalvingiems kostiumams ir išraiškingai Ukrainos artistų vaidybai neliks abejingi net patys mažiausi žiūrovai. Juk baletas – tai širdimi suvokiama šokio kalba, kuriai visame pasaulyje nereikia nei žodžių, nei vertimo!

Šios Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro artistų gastrolės Lietuvoje ir Joniškyje – jau antrosios po jų miesto išgyvento karinio antpuolio pradžios. Pernai pavasarį Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro suorganizuotos pirmosios gastrolės padėjo profesionaliems ukrainiečių atlikėjams ir jų šeimoms ištrūkti iš smarkiai apšaudomo Charkivo, suteikė galimybę jiems saugiai repetuoti ir mūsų šalyje rengti savo pasirodymus, kuriuos iškart įvertino ir pamilo lietuvių publika.

Šįkart į Lietuvą sugrįžta tik Charkivo teatro Baleto trupė. Nebūkite abejingi grožiui, šeštadienio pavakary ateikite į Joniškio kultūros centrą, bilietai – ne taip ir brangūs, tik nuo 10 eurų… Ieškokite jų Joniškio kultūros centro bilietų kasoje.

www.joniskiodienos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *