M. Vasiliauskas tapo čempionu, gerai sekėsi ir kitiems Joniškio lengvaatlečiams

Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos „Olimpinių vilčių“ čempionato varžybos, kuriose rungėsi įvairių rajonų sportininkai.

Joniškio sporto centro auklėtiniai, treniruojami Virginijos Butautienės ir Petro Veikalo, pasiekė gerų rezultatų. Puikiai pasirodė šuolininkai į aukštį. Meinardas Vasiliauskas (1.48 m) varžybose užėmė pirmąją vietą. Goda Sipavičiūtė (1.25 m), Erikas Poilovas (1.40 m) iškovojo antrąsias vietas.

Martynas Jucys 600 m bėgime (1.55,34 min.) užėmė antrąją vietą, o Algirdas Žakaitis 60 m bėgime (8.55 s) – trečiąją vietą. Neblogi ir šuolio į aukštį rezultatai: Donatas Ambrasas pelnė penktąją vietą (1.25 m), Gabrielė Cicinaitė – šeštąją vietą (1.15 m). Rutulio stūmime Ema Jacaitė iškovojo penktąją vietą (10.07 m), o Matas Jonušas – šeštąją vietą (10.98 m). 200 m bėgimo varžybose Justė Jacaitė buvo šešta (31.51 s).

Į finalinį aštuntuką pateko ir šuolininkai į tolį. Tai – Gustė Natraitė (4.16 m), Goda Kriščiūnaitė (4.00 m), Gustas Benis (4.00 m), rutulio stūmikas Kristupas Ožiūnas (10.15 m).

Čempionato prizininkai apdovanoti medaliais, o 4-6 vietas užėmę sportininkai – diplomais.

Joniškio sporto centro nuotraukoje – varžybose dalyvavę lengvaatlečiai.